0

Łazienki

ROYAL RO-133 Żel na bazie chloru do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych 1L

ROYAL RO-133 Żel na bazie chloru do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych 1L
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 11,07 PLN 9,00 PLN netto
Producent: ROYAL
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Żel na bazie chloru do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych

Przeznaczenie: Zasadowy żel o właściwościach wybielających, antybakteryjnych i antygrzybicznych przeznaczony do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych odpornych na alkalia i podchloryn sodu: glazury, terakoty, muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, brodzików, armatury sanitarnej, kratek odpływowych i syfonów. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia pochodzenia organicznego, zapobiega nadmiernemu odkładaniu się kamienia wodnego i moczowego oraz rozjaśnia istniejące złogi. Eliminuje nieprzyjemny zapach. Preparat przeznaczony jest także do czyszczenia powierzchni na basenach i spa jak również powierzchni, wyposażenia, pojemników, naczyń i sprzętów kuchennych w gastronomii, w przemyśle spożywczym oraz gospodarstw rolnych (schładzalniki, konwie, sprzęt udojowy).

Sposób użycia: Codzienne czyszczenie terakoty, glazury, umywalek, armatury, naczynia, pojemniki, sprzęt udojowy: 50-500 ml/L zimnej wody - roztwór przygotować bezpośrednio przed użyciem. Doczyszczanie: koncentrat nanieść na powierzchnię i czyścić gąbką, szmatką, mopem, szczotką. Przy trudniejszych zanieczyszczeniach czynność powtórzyć. Muszle, bidety, pisuary: rozprowadzić bezpośrednio z butelki pod górną krawędzią i czyścić szczotką. Po kilku minutach spłukać. Kratki ściekowe, odpływy, syfony: wlać bezpośrednio z butelki i pozostawić na noc, następnie spłukać.

Zawiera: Podchloryn sodu; Wodorotlenek sodu; tlenek dimetyloaminy, związki wybielające na bazie chloru 5-15%; niejonowe środki powierzchniowe czynne < 5% fosfoniany < 5%, kompozycja zapachowa.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. od 5°C do 35°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Termin trwałości: 12 miesięcy od daty produkcji.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]